Handel Pro: Opinie Użytkowników 2020

Opinie prawdziwych użytkowników platformy Handel Pro

W internecie można znaleźć wiele rozmaitych opinii o naszej platformie. Niektóre nie są napisane prawdziwymi użytkownikami, niektóre zostały wykupione przez naszą konkurencję.

Żeby pokazać opinie o Handel Pro prawdziwych użytkowników naszej platformy, poprosiliśmy zarejestrowanych użytkowników miesiąc oraz rok po rejestracji powiedzieć, co oni myślą o naszej platformie transakcyjnej.
Nie oferowaliśmy żadnych dodatkowych bonusów oraz akceptowaliśmy zarówno opinie pozytywne, jak i negatywne.

Poniżej przedstawiamy opinie prawdziwych użytkowników platformy Handel Pro.

Średnia ocena platformy według opinii użytkowników: 4,625 / 5
Grzegorz Jabłońsk
Handel Pro
Wrocław, Anality
5/5 stars

Od dawna interesuje się platformami handlowymi. Miałem konto z eToro, Plus 500 i niektórymi innymi brokerami, jednak z Handel Pro miałem najlepsze doświadczenie. Po jakimś czasie udało mi się przyzwyczaić do nieintuicyjnych i niewygodnych platform eToro i Plus 500, ale nadal łatwość obsługi na Handel Pro jest o poziom wyższa, niż u innych graczy. Ponadto, ciągle sprawdzałem platformy szukając tych o najniższych spreadach i na chwilę obecną w tej kwestii wygrywa Handel Pro.

Nie korzystam z ich dużej dźwigni, bo wolę bezpieczny handel, ale dla zwolenników zwiększenia wygranej podczas zwiększenia ryzyka, platforma oferuje naprawdę duże możliwości. Jeszcze nie zwracałem się do zespołu wsparcia, dlatego nie mogę sądzić i jakości ich pracy.

Ale ogólnie, Handel Pro jest naprawdę jakościowym produktem stworzonym przez fachowców, którzy sami handlują na giełdzie.

Ryszard Kotliński
Handel Pro
Nowy Sącz, Mechanik
3.5/5 stars

Założyłem konto na Handel Pro na początku roku. Nie znam się za bardzo na nowych technologiach ale platforma Handlu jest całkiem prosta w używaniu. Na początku miałem problemy z handlem walutami. NIe wiedziałem czy muszę kupić czy sprzedać USD/PLN żeby zainwestować w złotówkę. Dla takich nowicjuszów jak ja brakuje trochę wyjaśnień.

Ale jak gospodarka zaczęła się wahać potrafiłem zarobić 500 złotych na tych wahaniach w kilka krótkich zleceń. Całkiem polecam, chociaż może nie dla kompletnie zielonych.

Paweł Koziej
Handel Pro
Warszawa, Grafik
5/5 stars

Bardzo dobra platforma, szybko działa, instrumenty są widoczne od razu w widoku platformy transakcyjnej. Nie korzystałem z wielu narzędzi do analizy graficznej, ale średnie kroczące i oscylator stochastyczny są bardzo wygodne w użyciu. Wsparcie jest dość dobre, chociaż za pierwszym razem długo czekałem na odpowiedź.

Karolina Abramowicz
Handel Pro
Hel, Fryzjerka
4/5 stars

Koleżanka z pracy mówiła mi, że jej mąż zarabia czasem tysiące złotych na handlu kryptowalutami. Dla mnie na początku to była jakaś typowa historia o szybkim i prostym zarobku, o których wszyscy ciągle plotkują. Jednak kiedy ona pokazała mi, jak można kupić Bitcoiny z aplikacji na telefonie i za kilka chwil sprzedać za drożej, chciałam spróbować to samodzielnie.

Założyłam tego samego wieczoru konto i zaczęłam kupować i sprzedawać różne waluty i kryptowaluty. Byłam bardzo dumna z siebie, że potrafiłam z tym szybko sobie poradzić. Jednak okazało się to trudniejsze, niż oczekiwałam. Można zarobić raz albo dwa, ale żeby ciągle zarabiać to musiałam jeszcze się uczyć. Przegrałam dość dużo, ale na szczęście minimalna wpłata nie jest wysoka. Powiem, że nie jest to dla każdego chociaż całkiem ciekawa platforma.

Oleh Krasovsky
Handel Pro
Katowice, Student ekonomii
5/5 stars

Dobra platforma, troche udaje mi się zarobić dodatek do stypendium. Polecam wszystkim inwestowanie, na tym można zarobić znacznie więcej, niż na lokacie, tym bardziej że na Handel Pro można używać dużą dźwignię.

Wcześniej miałem konto demo na eToro, ale słyszałem, że tam są większe prowizje za wszystko bo to są amerykanie.

Karol Marcinkowski
Handel Pro
Eindhoven (Holandia), Budownicz
4.5/5 stars

Dobry broker, całkiem polecam. Dowiedziałem się o nim od kolegów z pracy, którzy ciągle mówili o bitcoinach i jak rośnie ich cena. Ktoś jeden powiedział, że są internetowe platformy gdzie można kupić bitcoiny i niekoniecznie całe a nawet niewielkie części.

Założyłem tam konto póki miałem przerwę, wpłaciłem jakieś 30 euro i już tego samego wieczoru miałem 50! Następnego dnia trochę przegrałem ale jak się okazało można siebie zabezpieczyć przed taką stratą i teraz korzystam ze stop lossa.

Raz miałem złe doświadczenie z zespołem wsparcia. Trafił mi się jakiś ukrainiec, który słabo znał się na kryptowalutach i nie mógł mi pomóc w mojej kwestii.

Anita Bodak
Handel Pro
Gliwice, księgowa
5/5 stars

Chciałam zainwestować wolne pieniądze na odpoczynek dla rodziny, dlatego postanowiłam pasywnie zainwestować w zdywersyfikowane portfolio rozmaitych aktywów.

Najpierw handlowałam na koncie demo, żeby nie przegrać tak ciężko zarobionych pieniędzy. Po jakimś czasie zainwestowałam pierwsze 1000 złotych w kilka akcji, trochę bitcoinów oraz indeks S&P 500. Po 2 miesiącach już miałam prawie 2000 dzięki dźwigni w przypadku bitcoina oraz wzrostu akcji Amazona.

Teraz każdego miesiąca wpłacam zaoszczędzone pieniądze z wypłaty i inwestuje w nowe dobre firmy i czasem indeksy. Nie mogę powiedzieć nic złego o platformie, pozwoliła ona mi zarobić dobre pieniądze nie pobierając opłat za prowadzenie konta. Lecimy z rodziną do Hiszpanii na cały miesiąc!

Zbigniew Kołakowski
Handel Pro
Lublin, Pracownik biura
5/5 stars

Bardzo dobra platforma do zakupu akcji i kryptowalut. Polecam Handel Pro. Póki siedzę bez pracy w biurze zarabiam więcej na handlu, niż w postaci pensji. Na razie nie udaje mi się zarabiać stabilnie, żeby porzucić pracę, ale ciągle się uczę i tworzę nowe strategie handlowe.

Właśnie tego jedynie mi brakowało na początku — materiałów edukacyjnych. Handel Pro ma ich wystarczająco, żeby zacząć handlować, ale tego jest za mało, żeby zarabiać stabilnie. Ale i tak jest to super wygodna i prosta w użytkowaniu platforma. Daję jej maksymalną ocenę.